Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności.

2008/2009

Rocznik 2008/2009

 Wychowawcy: Zofia Maszudzińska (I - III), Gizela Kaźmierczak (IV - VI)

  1. Cichoń Marta
  2. Dudek Joanna Magdalena
  3. Kludzikowska Katarzyna Józefina
  4. Kowalski Mateusz
  5. Król Katarzyna
  6. Małkowski Tomasz
  7. Michałowicz Monika Elżbieta
  8. Niespodziana Marta
  9. Nowakowska Malwina
  10. Słapek Kinga Katarzyna
  11. Uścińska Angelika Maria
  12. Witkowska Jagoda Monika
  13. Żabicki Dawid

 

2009/2010 Rocznik 2009/2010

 Wychowawcy: Monika Konecka (I - III), Arleta Warda (IV - VI)

  1. Burszta Kamil
  2. Głogowski Dawid
  3. Horka Aleksandra
  4. Kludzikowska Krystyna Magdalena
  5. Kończal Katarzyna Weronika
  6. Kuczma Dominika
  7. Małkowski Michał
  8. Marczyńska Weronika
  9. Michałowicz Natalia Weronika
  10. Nowak Arkadiusz Łukasz
  11. Petlic Patrycja Agnieszka
  12. Pytlewski Radosław Michał
  13. Rochowiak Izabela
  14. Rochowiak Jakub Janusz
  15. Skibińska Justyna
  16. Weitz Barbara Elżbieta
  17. Woźny Michał Jan

 

2010/2011

Rocznik 2010/2011

 Wychowawcy: Barbara Nowak (I - III), Krzysztof Ejankowski (IV - VI)

  1. Brzeziński Łukasz
  2. Cichoń Mateusz
  3. Krolczyk Wiktoria
  4. Kuczma Bogumiła Anna
  5. Mądra Marta
  6. Mądra Weronika
  7. Nowicki Daniel Cezary
  8. Pałecka Monika
  9. Pietras Mateusz
  10. Skibiński Damian
  11. Uściński Norbert Kazimierz

 

2011/2012

Rocznik 2011/2012

 Wychowawcy: Zofia Maszudzińska (I - III), Gizela Kaźmierczak (IV - VI)

  1. Chwalna Monika
  2. Dudek Kacper
  3. Dudek Marta Teresa
  4. Jarmuż Zuzanna Maria
  5. Kociałkowska Martyna Maria
  6. Mróz Kamil Piotr
  7. Pietras Jakub Krzysztof
  8. Rochowiak Szymon Jan
  9. Wekwert Paulina Sandra
  10. Wiechetek Karol Jan
  11. Witkowska Dominika Anna
  12. Wosika Irena
  13. Zabłocka Julia
  14. Żaba Mikołaj Grzegorz
  15. Żabicki Łukasz Piotr

 

2013/2014

Rocznik 2011/2012

Wychowawcy: Barbara Nowak (I - III), Krzysztof Ejankowski (IV - VI)

  1. Dudek Agata
  2. Dudek Mikołaj
  3. Felcyn Jakub
  4. Jarmuż Tomasz
  5. Kabaciński Jakub
  6. Kamiński Miłosz
  7. Kamiński Mściwoj
  8. Kuś Weronika
  9. Marczyński Piotr
  10. Petlic Weronika
  11. Pietrykowska Marta
  12. Urban Jagoda

 


 

2018/2019