W czwartek, 18 stycznia przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Gorzycach odbyło się uroczyste otwarcie siłowni zewnętrznej. Stowarzyszenie Edukacyjne "Nasza Szkoła" w Gorzycach napisało projekt w ramach poddziałania 19.2 "wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Operacja pod nazwą "budowa siłowni zewnętrznej we wsi Gorzyce" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Wartość realizowanej operacji wynosi 57 781 zł, w tym ze środków EFRROW 53 736 zł (93%) i 4 045 zł (7%) - Stowarzyszenie.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Pałuki - Wspólna Sprawa.
Projekt został wysoko oceniony, tj. otrzymał 92,82 pkt., co dało trzecie miejsce w ramach zgodności operacji (do pierwszego miejsca zabrakło 0,18 pkt!).

Więcej zdjęć w naszej galerii.